SUNTETI AICI
ACASA > Fotogalerii > FOTOGALERIE: Monica Niculescu la petrecerea jucătoarelor, la Brisbane

FOTOGALERIE: Monica Niculescu la petrecerea jucătoarelor, la Brisbane

Monica Niculescu şi Vania King, două specialiste ale jocului de dublu

Noul sezon a debutat în forţă. Primul turneu comun fete-băieţi al acestui an are loc în chiar prima săptămână a lui 2011, la Brisbane.
Parte a turneelor pregătitoare Australian Open, competiţia din Brisbane adună an de an crema tenisului mondial. Cum calificările au început în chiar prima zi a anului, organizatorii au profitat şi au organizat tradiţionala peterecere a jucătoarelor şi jucătorilor chiar de Revelion. Gazdă a fost Hotelul Rydges.
Iată câteva fotografii din interiorul petrecerii.

Leave a Reply

Top