SUNTETI AICI
ACASA > Competitii echipe > Cupa Davis > EXCLUSIV-VIDEO: Vedeţi aici ce concurs inedit au făcut jucătorii noştri la ultimul antrenament înaintea meciului cu Argentina

EXCLUSIV-VIDEO: Vedeţi aici ce concurs inedit au făcut jucătorii noştri la ultimul antrenament înaintea meciului cu Argentina

Românii s-au distrat la antrenament

Relaxarea şi buna dispoziţie domneau în sânul echipei noastre cu o zi înaintea startului oficial al meciului cu Argentina, din Cupa Davis, iar acest lucru este cât nu se poate de îmbucurător. Băieţii noştri ştiu că pronesc cu şansa a doua şi asta e cea mai bună atitudine: să intri pe teren şi să te pregăteşti pentru acest meci ca şi când nu ai ce pierde. Au numai de câştigat, iar ei ştiu asta.

AICI VEDEŢI CE ATMOSFERĂ FAC FANII ARGENTINIENI LA MECIURILE DE CUPA DAVIS

Revenind la antrenamentul de joi seara, veţi vedea în imaginile de mai jos la ce competiţie inedită au participat la început: cine reuşeşte să dea mingea peste tribunele imensei Parque Roca. Din ce am vîzut, cred că nimeni nu a câştigat, dar încă o dată trebuie remarcată starea psihică foarte bună care domnea în sânul echipei noastre. Urmăriţi ce s-a întâmplat la antrenament în continuare, cu specificaţia că imaginile cu românii sunt în ultima treime a filmului.

Leave a Reply

Top