
Roger Federer se află în Sao Paulo, acolo unde ieri a început seria turneelor demonstrative prin America de Sud. Până să fi intrat pe teren, aseară, unde a fost învins de brazilian cu 7-5, 3-6, 6-4, elvețianul a vizitat un magazin local din Sao Paulo. Unde a vorbit cu vânzătorii și unde a mâncat un sandviș ce pare uriaș.



cred ca actiunile promotionale sunt mai obositoare decat meciurile in sine!
azi noapte respira ca locomotiva cu aburi!
da, si eu cred ca cel mai nasol e sa participi la actiunile din afara terenului