ACASA > Andy Murray > VIDEO: Andy Murray şi Novak Djokovic sunt în căutarea unei mingi de aur

Andy Murray cauta, sub privirile lui Djokovic, mingi de aur

Nu doar Nike a lansat pe piaţă o reclamă haioasă, aşa cum aţi văzut AICI , ci şi cei de la Head.

În clipul lansat azi, Andy Murray şi Novak Djokovic caută, prin metode specifice, una dintre cele zece mingi de aur scoase pe piaţă de Head în întreaga lume. Imaginile sunt haioase, veţi vedea mai jos. Înainte de asta, mai trebuie spus doar că marele câştigător dintre cei 10 posesori ai mingilor de aur va primi şi două bilete pentru Turneul Campionilor.

OFERTA ZILEI: Acest aparat foto are o REDUCERE DE 900 de lei: Mirrorless Samsung NX1000, 20.3 MP, Obiectiv 20-50mm, Black

Miniprix.ro

5 thoughts on “VIDEO: Andy Murray şi Novak Djokovic sunt în căutarea unei mingi de aur

1. lasa reclama, e haioasa, vorbim altadata de ea
    acum vreau sa-ti zic altceva despre murray
    a crescut mult de tot in ochii mei azi: a pierdut primul set, a recuperat 2 breakuri in setul 2, a chemat trainerul la mijlocul setului, a fost un scor oscilant in tiebreak, dupa care l-a castigat
    am zis ca daca granollers nu-si castiga meciul acum in setul 2 nu mai ia nici un game in setul 3
    eram sigura de asta, ca stii ca majoritatea cad
    si ce se-ntampla? dupa ce face tot ce poate, asa cum il stim pe murray, si castiga setul 2, SE RETRAGE!!!!!
    mesajul- din punctul meu de vedere, poate altii nu-l interpreteaza asa – a fost “din respect pt adversar, spectatori, organizatori, am muncit si mi-am castigat setul, am luptat, dar chiar nu mai pot!”
    asta e din punctul meu de vedere un jucator accidentat, un jucator care intr-adevar are probleme
    nu vaicareala, nu teatru, nu atras toata atentia asupra ta, nu, pur si simplu putea ft bine sa continue si sunt sigura ca ar fi castigat meciul, dar probabil se retragea in turul urmator, si de ce sa-i ia dreptul unui jucator valid sa-si duca turneul mai departe?
    gen wawrinka aseara, de ex
    asa as vrea sa vad si la altii, si ar castiga mult mai multi de partea lor decat prin teatru

1. da, Murray pare un tip dintr-o bucata. Anul trecut, la Madrid, a lipsit pentru ca nu-i convenea ca e zgura albastra. Dar nu a spus asta, ci a zis ca nu poate juca si a stat in banca lui. Acum a spus ca ar fi uimit si el sa afle ca va putea juac la Roland Garros. nu se vaita, nu face teatru, ca vai doamne de mult si-ar fi dorit sa joace la Paris bla bla-uri d-astea.

1. da, tocmai
        si luase setul 2, la lupta, nu oricum, castiga meciul sigur, si-ntr-un picior, cred
        pe mine asta m-a facut praf ca s-a retras dupa ce a castigat setul 2 asa cum l-a castigat!
        nu, “sunt accidentat de mor, nu sunt recuperat, sunt vai de capul meu, dar totusi, vezi ce tare sunt? castig tot pe unde prind ceva, nu scap nimic, sa-ti transmit un mesaj: iti dai seama daca eram 100% ce faceam?”
        are de la mine cu ocazia asta vreo 10 bile albe, sa vedem pana cand vor fi valabile

2. asa, exact, azi e si ziua lui
    stiam, dar scapasem din vedere
    maine e ziua lui dimitrov
    chiar m-a impresioant azi murray prin faptul ca s-a retras dupa ce a castigat setul 2