
Bucurie mare în familia lui Victor Hănescu! Tenismenul nostru a dezvăluit, pentru revista OK!, că va fi tată de băiat!
Victor Hănescu, cel mai bine clasat jucător român ân ierarhia mondială, a dezvăluit pentru revista OK! că în iarnă soţia lui va naşte un băieţel “care sper că va semăna cu mama lui”, după cum s-a exprimat Victor într-o postare pe Facebook în care a anunţat fericitul eveniment. În interviul acordat pentru OK!, Victor a mărturisit că a aflat vezstea chiar înaintea meciului cu Olanda, din Cupa Davis, meci care a avut loc în aprilie.
OFERTA EMAG: Această cameră video JVC are o reducere de 30 % și costă acum 875 de lei.

ce frumos!
si ce ipostaza minunata in fotografie! victor tatic! doamne, cum trece timpul! si cum se asaza toate la timpul lor fiecare!
si baiat! imi dau seama ce mandru trebuie sa fie!
bravo, victore, sa fii sanatos si tu si sotia si piticul care e pe drum!
numai cine are copii poate sa inteleaga cat te schimba un asemenea eveniment, ce impliniri iti aduce si cum trec toate celelalte in planul secund, pentru ca din momentul acela copilul devine centrul universului pt parinti, nu tenisul, nu criticile, nu victoriile, nu infrangerile
felicitari victorasule
ei da, asta cu “discutii tenis” chiar e ceva nou!
ce surprize ne mai pregatesti?
nu am facut nimic eu. probabil ca cineva a postat stirea cu hanescu acolo si s-a activat un comentariu automat
Din pacate nu am timp sa pregatesc surprize, desi mi-as dori 🙂
ma crucesc pur si simplu cand vad ce vad
in familia lui victor urmeaza un eveniment extraordinar de fericit, venirea unui copil pe lume este un motiv de bucurie pt toata lumea
cel putin asa ar trebui
nu-mi pot crede ochilor cand vad ca nici macar acum unii nu pot sa treaca peste antipatia lor fata de victor
am mai spus-o nici eu nu cad pe spate cand il vad jucand, dar, mai baieti, acum e momentul sa-l felicitati nu sa-l criticati
lasati jucatorul, ganditi-va doar la omul victor hanescu, el va avea un copil
ma adresez celor care comenteaza pe FB, acum v-ati gasit sa-i aduceti aminte de ce a facut acum nu situ cati ani si ca nu e un jucator bun
ma intreb la hochei toti sunt ovechkin sau gretzky?