SUNTETI AICI
ACASA > Romani > Feminin > Alexandra Dulgheru > FOTO: Simona Halep, Alexandra Dulgheru și Raluca Olaru au urmărit meciul cu Belgia din loja echipei României

FOTO: Simona Halep, Alexandra Dulgheru și Raluca Olaru au urmărit meciul cu Belgia din loja echipei României

simona halep fed cup belgia alexandra dulgheru
simona halep fed cup belgia alexandra dulgheru
Simona Halep, in loja Romaniei alaturi de Irina Begu (foto: David Muntean/ Click!)

Una dintre cele mai frumoaseamintiri legate de meciul România – Belgia este unitatea de care au dat dovadă fetele la acest meci. Căci la paridă au asistat și câteva dintre jucătoarele care nu au fost selecționate, iar ele au stat chiar în loja României.

Simona Halep, Alexandra Dulgheru și Raluca Olaru au susținut echipa noastră de lângă restul echipei noastre, ceea ce e foarte frumos și îmbucurător, pentru că echipă nu înseamnă doar cele patru jucătoare convocate, ci mult mai mult.

De remarcat este că Simona avea trening oficial, cu numele pe el. Ținuta i-a fost comandată înainte ca ea să anunțe că e accidentată și i-a fost înmânată marți, fiind ridicată de la sala Polivalentă de Daniel Dobre. Atunci a trecut pe la sală și Simona Halep, e în acea zi în care avea genunchiul stâng imobilizat, după cum ați putut citi AICI.simona halep fed cup belgia alexandra dulgheru
Alexandra Dulgheru si Simona Halep, in loja Romaniei

loading…


Leave a Reply

Top