Simona Halep a făcut, după semnarea contractului cu Nike, o şedinţă foto în echipamentul roz pe care deja îl cunoaştem.
Pozele cu Simona circulă pe net de o perioadă şi cerd că e timpul să le vedeţi aici. Şi dacă le ştiţi tot sunt plăcute la vedere, aşa că vizionare plăcută.





