SUNTETI AICI
ACASA > Romani > Feminin > Alexandra Dulgheru > Roland Garros 2018 – programul televizărilor: Ce meciuri vor fi televizate pe Eurosport miercuri, 30 mai

Roland Garros 2018 – programul televizărilor: Ce meciuri vor fi televizate pe Eurosport miercuri, 30 mai

Simona Halep, in timpul ultimului antrenament la Roland Garros

Eurosport continuă transmisiunile în direct de la Roland Garros 2018. Iată în continuare programul complet al meciurilor care vor fi televizate de la Paris miercuri, 30 mai, pe acest post de televiziune.




Program transmisiuni ROLAND GARROS 2018 (ziua 4) în direct la Eurosport – 30 mai 2018

EUROSPORT 1 HD

Comentatori:
de la ora 11:55 Cristi PETRE

de la aprox. 16:00 Dragos SUCIU

de la aprox. 19:00 Radu ANTOFI

ÎN DIRECT 11:55
Arena Suzanne-Lenglen
M1 Viktoria KUZMOVA (SVK) v Elina SVITOLINA (UKR) [4]
dorim sa transmitem tot meciul lui Djokovic / se va transmite un update despre Halep (in direct la E1 Romania)

M2  Jaume MUNAR (ESP) v Novak DJOKOVIC (SRB) [20]

La finalul meciului lui Djokovic transmisiunea de pe terenul 18 va trece de la E1 la E2.

Terenul 18

M2 Jared DONALDSON (USA) v Grigor DIMITROV (BUL) [4] dacă încă se va mai juca
M3 Dominic THIEM (AUT)[7] v Stefanos TSITSIPAS (GRE)
Arena Philippe Chatrier
M3 Georgina GARCIA PEREZ (ESP) v Caroline WOZNIACKI (DEN) [2]
M4 Lucas POUILLE (FRA)[15] v Cameron NORRIE (GBR)




EUROSPORT 2

Comentatori:
de la ora 11:55 Valentin PROTOPOPESCU

de la aprox. 16:00 Radu ABRAMESCU

de la aprox. 19:00 Sorin POPESCU

ÎN DIRECT 11:55
Terenul 1
M1 Petra KVITOVA (CZE) [8] v Lara ARRUABARRENA (ESP)
Terenul 18
M2 Jared DONALDSON (USA) v Grigor DIMITROV (BUL)[4] până la finalului meciului lui Djokovic pe E1
Terenul 1
M2 Dusan LAJOVIC (SRB) v Alexander ZVEREV (GER) [2] dacă încă se va mai juca
M3 Martin KLIZAN (SVK) v Gael MONFILS (FRA)[32]
M4 Daria KASATKINA (RUS) [14] v  Kirsten FLIPKENS (BEL)
EUROSPORT 1

Comentatori:
de la ora 11:55 Luminita PAUL

ÎN DIRECT 11:55
Arena Philippe-Chatrier
M1 Simona HALEP (ROU) [1] v Alison RISKE (USA) – cu actualizari despre alte partide:
Terenul 6
M1 Alexandra DULGHERU (ROU) v Anett KONTAVEIT (EST) [25]
Terenul 8
M1 Mihaela BUZARNESCU (ROU) [31] v Rebecca PETERSON (SWE)

Leave a Reply

Top
Acest site foloseste cookie-uri. Prin continuarea navigarii sunteti de acord cu modul de utilizare a acestor informatii si cu politica de utilizare a cookie-urilor. More Info | Close