SUNTETI AICI
ACASA > Romani > Feminin > Ana Bogdan > Fed Cup România – Rusia: S-a stabilit ordinea meciurilor. Gabriela Ruse va deschide balul pentru noi

Fed Cup România – Rusia: S-a stabilit ordinea meciurilor. Gabriela Ruse va deschide balul pentru noi

gabriela ruse tenis romania

A fost stabilită, la Cluj, ordinea meciurilor din cadrul întâlnirii de Fed Cup dintre România și Rusia. Gabriela Ruse va juca prima pentru echipa noastră.
La Cluj a fost efectuată tragerea la sorți a ordinii meciurilor din cadrul întâlnirii de Fed Cup dintre România și Rusia. La simplu, primul meci va fi cel dintre Gabriela Ruse, care va debuta pentru echipa noastră, și liderul rusoaicelor, Ekaterina Alexandrova. Apoi, va intra pe teren liderul nostru, Ana Bogdan, care va juca împotriva Veronikăi Kudermetova. Primul meci va avea loc la ora 16.00, vineri.

Programul partidelor România – Rusia

Vineri, ora 16:00

Gabriela Ruse -Ekaterina Alexandrova
Ana Bogdan – Veronika Kudermetova

Sâmbată, ora 14.00

Ana Bogdan – Ekaterina Alexandrova
Gabriela Ruse –  Veronika Kudermetova
Irina Bara/ Raluca Olaru – Anna Blinkova/ Anna Kalinskaia


Cum puteți susține Doartenis.ro doar făcându-vă cumpărăturile obișnuite

Dacă vă place acest site și vreți să îl susțineți, o puteți face mai simplu decât vă imaginați. E de ajuns ca atunci când vreți să cumpărați ceva de pe eMAG, Elefant, Fashion Days, Hervis Sport, Diverta, PC Garage, Libris, F64, Meli Melo sau E-rovinieta, să intrați pe site-urile respective folosind link-urile pe care le veți găsi mai jos, pe această pagină. Ele sunt generate de una dintre cele două platforme importante de afiliere din România, Profitshare și 2performant .

Dacă veți face acest lucru, veți ajunge pe pagina magazinului online pe care îl căutați, dar în prealabil veți trece printr-un cod de ”afiliere” prin care eu voi primi un procent (de regulă 2% – 5%, în funcție de categoria de cumpărături) din suma pe care o veți plăti pe ceea ce oricum doriți să vă cumpărați. Toate tranzacțiile rămân anonime, însă recunoștința mea va fi publică și mi-o voi exprima chiar acum, mulțumindu-vă tuturor.

CITEȘTE ȘI:  Cine va televiza în România meciurile turneului WTA de la Praga, la care va juca și Simona Halep

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe eMAG, vă rog să folosiți link-ul de AICI.

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Fashion Days, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Elefant.ro, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Hervis Sport, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe F64, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Libris, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Diverta, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe PC Garage, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Cărturești, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe E-rovinieta.ro, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Meli Melo, vă rog să folosiți link-ul de AICI


Leave a Reply

Top