SUNTETI AICI
ACASA > Romani > Simona Halep continuă coborârea în clasamentul WTA. Ce jucătoare au întrecut-o

Simona Halep continuă coborârea în clasamentul WTA. Ce jucătoare au întrecut-o

Simona Halep la US Open

Simona Halep continuă coborârea în clasamentul WTA. De luni va ocupa o poziție pe care nu a mai fost de 8 ani!




După ce a început săptămâna pe locul 15 WTA, Simona Halep va mai coborî două poziții de luni. Ea va fi pe 17 în lume, după ce Ons Jabeur și Elena Rybakina au ajuns în semifinalele turneului de la Chicago. Cu punctele acumulate, ambele au trecut peste româncă, Jabeur a depășit-o chiar și pe Angelique Kerber, care era pe 14, astfel că ea va fi numărul 14 mondial de luni, iar Rybakina a urcat deocamdată doar pentru Halep, fiind pe 16 în clasamentul mondial live.

Pentru Simona Halep, locul 17 reprezintă cea mai slabă clasare – dacă să fii în Top 20 WTA înseamnă clasare slabă – din ultimii 8 ani. Mai precis de la 14 octombrie 2013, când a fost pe poziția 18, atunci fiind ultima dată clasată în afara Top 15 WTA.




HAI CU MINE PE SUPERBET SUPERSOCIAL: De acum, mă puteți urmări și în Superbet SuperSocial. AICI găsiți link-ul care vă va duce în cea mai frumoasă comunitate a pariorilor. Puteți face schimb de informații, puteți să vă inspirați din biletele SuperAmbadasorilor – printre care sunt onorat să mă număr -, dar puteți deveni voi înșivă SuperInfluenceri. Totul, în Superbet SuperSocial, AICI.


Cum puteți susține Doartenis.ro doar făcându-vă cumpărăturile obișnuite

Dacă vă place acest site și vreți să îl susțineți, o puteți face mai simplu decât vă imaginați. E de ajuns ca atunci când vreți să cumpărați ceva de pe eMAG, Elefant, Fashion Days, Hervis Sport, Diverta, PC Garage, Libris, F64, Meli Melo sau E-rovinieta, să intrați pe site-urile respective folosind link-urile pe care le veți găsi mai jos, pe această pagină. Ele sunt generate de una dintre cele două platforme importante de afiliere din Ro

Dacă veți face acest lucru, veți ajunge pe pagina magazinului online pe care îl căutați, dar în prealabil veți trece printr-un cod de ”afiliere” prin care eu voi primi un procent (de regulă 2% – 5%, în funcție de categoria de cumpărături) din suma pe care o veți plăti pe ceea ce oricum doriți să vă cumpărați. Toate tranzacțiile rămân anonime, însă recunoștința mea va fi publică și mi-o voi exprima chiar acum, mulțumindu-vă tuturor.

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe eMAG, vă rog să folosiți link-ul de AICI.

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Fashion Days, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Elefant.ro, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Hervis Sport, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe F64, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Libris, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Diverta, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe PC Garage, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Cărturești, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe E-rovinieta.ro, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Dacă doriți să faceți cumpărături de pe Meli Melo, vă rog să folosiți link-ul de AICI

Leave a Reply

Top