Echipa României s-a calificat ieri în Grupa Mondială II a Fed Cup, revenind, după 22 de ani, între cele mai valoroase 16 echipe din lume, după 4-1 cu Serbia, acasă. Mai sus vedeți întregul lot al României care a făcut posibilă această performanță. Și care, dacă va rămâne la fel de
