Revenită din Australia, de la o temperatură de peste 30 de grade, Alexandra Dulgheru s-a bucurat din plin de prima zăpadă a anului căzută la Bucureşti. Vedeţi câteva imagini cu jucătoarea noastră, care s-a bucurat cu un copil de stratul de omăt depus miercuri. Ea a făcut un om de
