Echipa de Fed Cup a României - mai puțin Irina Begu, care va ajunge marți - a sosit duminică după-amiază la Cluj, acolo unde în weekend-ul viitor va juca împotriva Germaniei în barajul pentru Grupa Mondială I a competiției. Iată ce au declarat jucătoarele noastre la sosirea în Cluj. Simona Halep:
