SUNTETI AICI
ACASA > Fotogalerii > FOTOGALERIE: Jucătoarele de la Bali, la o acţiune Oriflame

FOTOGALERIE: Jucătoarele de la Bali, la o acţiune Oriflame

Jucatoarele de la Bali la petrecerea de sambata seara

Turneul de la Bali, ultimul din calendarul acestui sezon al tenisului profesionist feminin, se apropie de sfârşit. Azi se dispută finalele pentru locurile 3-4 şi 1-2 (e singura competiţie unde se joacă şi finala mică). Aseară, fetele care au mai rămas în Indonezia au luat parte la o acţiune organizată de Oriflame, de unde vedeţi câteva fotografii mai jos.

[portfolio_slideshow]

Leave a Reply

Top