
Turneul de la Bali, ultimul din calendarul acestui sezon al tenisului profesionist feminin, se apropie de sfârşit. Azi se dispută finalele pentru locurile 3-4 şi 1-2 (e singura competiţie unde se joacă şi finala mică). Aseară, fetele care au mai rămas în Indonezia au luat parte la o acţiune organizată de Oriflame, de unde vedeţi câteva fotografii mai jos.
[portfolio_slideshow]