Surorile Radwanska, Ursula şi Agnieszka, au disputat, săptămâna trecută, un meci demonstrativ în sala Universităţii din Cracovia, acolo unde ambele sunt studente. A învins Ursula, care s-a impus cu scorul de 6-3, 7-6, profitând şi de faptul că Agnieszka avea temperatură de 38 de grade.
Vedeţi în continuare câteva imagini cu cele două surori în acţiune.
3 thoughts on “FOTOGALERIE: Surorile Radwanska au jucat un demonstrativ la Cracovia”