
Caroline Wozniacki a decis să se despartă de antrenorul său, Ricardo Sanchez, după nici două luni de colaborare. Evident, până la găsirea unui nou tehnician, ea va lucra împreună cu tatăl ei, Piotr. După toate probabilităţile, cel care îl va înlocui pe Sanchez – fost antrenor al Jelenei Jankovic – este Maciej Domka, un polonez care a antrenat-o până acum pe Alicia Rosolska.
Dacă doriţi să votaţi DOARTENIS.RO în concursul blogurilor de sport iniţiat de GSP, o puteţi face dând un click pe butonul VOTEAZA din imaginea de mai jos. Apoi trebuie introdus un cod de siguranţă şi votul este înregistrat. Vă mulţumesc foarte mult
One thought on “Caroline Wozniacki s-a desparţit de antrenorul său, Ricardo Sanchez”