
Spaniolul Fernando Verdasco, proaspăt câștigător aal Cupei Hopman cu Spania, s-a transformat pentru câteva minute, la Sydney, în viticultor. El a făcut vin, adică a fost invitat politicos într-un butoi pentru a zdrobi struguri cu picioarele.
Sunt curios dacă vor vinde vinul mai scump acum… Oricum, indiferent de preț, mai jos aveți imagini video de la acest eveniment promoțional.

precum fecioarele pe vremuri in romania!
si, adica, vinul asta chiar se va vinde? dupa ce s-a spalat verdasco pe picioare acolo?!iac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ori vinul asta, ori branza de magarita a lui djok cam tot pe acolo!
:). Asa iese vinul bun . Cel cu tricou portocaliu care filmeaza seamana cu unul din fratii Bryan.