Rafael Nadal la intalnirea Bacardi, Champions Drink Responsibly, de la Acapulco
Revenirea în circuitul mondial a lui Rafael Nadal a însemnat şi revenirea evenimentelor organizate de Bacardi în cadrul campaniei “Champions Drink Responsibly”, care îl are cap de afiş pe Rafael Nadal. Aşa că ieri, la Acapulco, a avut loc prima ediţie din acest an.
Şi, după părerea mea, cea mai reuşită din toate timpurile. Nu doar pentru că a fost organizată pe plajă, lucru care a scos-o din decorul închis al vreunui club sau discoteci, dar şi pentru că Rafa a părut cu adevărat foarte relaxat şi chiar fericit că se află acolo. O să vedeţi, unele poze sunt de apreciat chiar şi de cei care nu îl au la suflet, pentru că omul pare că se simte bine fără să apeleze la zâmbetele false care însoţesc de regulă astfel de evenimente.
AICI puteţi face o comparaţie cu celelalte evenimente Bacardi la care a participat Rafa în anii trecuţi.
Iată şi fotografii de la evenimentul desfăşurat la Acapulco
Rafael Nadal la intalnirea Bacardi, Champions Drink Responsibly, de la AcapulcoRafael Nadal la intalnirea Bacardi, Champions Drink Responsibly, de la AcapulcoRafael Nadal la intalnirea Bacardi, Champions Drink Responsibly, de la AcapulcoRafael Nadal la intalnirea Bacardi, Champions Drink Responsibly, de la AcapulcoRafael Nadal la intalnirea Bacardi, Champions Drink Responsibly, de la AcapulcoRafael Nadal la intalnirea Bacardi, Champions Drink Responsibly, de la AcapulcoRafael Nadal la intalnirea Bacardi, Champions Drink Responsibly, de la AcapulcoRafael Nadal la intalnirea Bacardi, Champions Drink Responsibly, de la AcapulcoRafael Nadal la intalnirea Bacardi, Champions Drink Responsibly, de la AcapulcoRafael Nadal la intalnirea Bacardi, Champions Drink Responsibly, de la AcapulcoRafael Nadal la intalnirea Bacardi, Champions Drink Responsibly, de la Acapulco
Rafael Nadal la intalnirea Bacardi, Champions Drink Responsibly, de la AcapulcoRafael Nadal la intalnirea Bacardi, Champions Drink Responsibly, de la AcapulcoRafael Nadal la intalnirea Bacardi, Champions Drink Responsibly, de la AcapulcoRafael Nadal la intalnirea Bacardi, Champions Drink Responsibly, de la Acapulco
7 thoughts on “FOTOGALERIE: Rafael Nadal, foarte relaxat la întâlnirea Bacardi de la Acapulco”
pai, hai sa vedem: plaja, fete frumoase, un paharel, chiar si responsabil, asa cum zice reclama, bani frumosi, fara presiune, ca doar revine dupa 7 luni si nu multa lume are asteptari de la el, de ce nu ar fi relaxat?
chiar mi se pare normal sa lase presiunea deoparte si sa se mai si distreze
pe de alta parte, parca aici pe site citisem ca ar trebui sa participe la concurs de poker? sau gresesc?
pai, hai sa vedem: plaja, fete frumoase, un paharel, chiar si responsabil, asa cum zice reclama, bani frumosi, fara presiune, ca doar revine dupa 7 luni si nu multa lume are asteptari de la el, de ce nu ar fi relaxat?
chiar mi se pare normal sa lase presiunea deoparte si sa se mai si distreze
pe de alta parte, parca aici pe site citisem ca ar trebui sa participe la concurs de poker? sau gresesc?
da, ar trebui sa fie un concurs de poker… depcamdata nu am, gasit poze sau ceva legat de asta
mie mi-e greu sa cred ca inca nu s-a hotarat tabloul pentru acapulco
il caut si pe atpworld si pe site-ul turneului si nu-l gasesc
:)) nu pica nadal cu cine trebuie si tot trag la sorti sa fie bine :))
raule! 🙂
Belluci sau Leonard Mayer in QF si Almagro in SF. Interesant!
foarte greu! 🙂
nu-l vad bine!