
Încep să cred că în Australia oamenii nu au nici o emoție, nici o tresărire când văd în jurul lor vreo vedetă.
După ce zilele trecute a alergat pe străzi pustii prin Brisbane, de data aceasta Maria Sharapova a mai postat o imagine care poate părea incredibilă pentru noi, românii. Rusoaica e singură într-un supermarket și se uită liniștită la produse. În primul rând nu înțeleg cum de poate intra într-un magazin fără să fie fanii sau presa după ea, iar în al doilea rând nu înțeleg de ce australienii nu dau buluc să cumpere mâncare după Crăciun, așa cum văd că se întâmplă pe la noi.
Așa o arăta civilizația…
