
Monica Niculescu a cucerit primul trofeu al anului 2014 pentru tenisul românesc în chiar prima săptămână a sezonului!
Aşa cum aţi aflat AICI, Monica Niculescu a cucerit titlul de dublu la Shenzen, acolo unde a făcut pereche cu Klara Zakopalova (Cehia). Iată în continuare câteva imagini cu campioanele şi trofeul câştigat după victoria în faţa gemenelor Kichenok.
Iată în continuare imagini cu Niculescu şi Zakopalova şi trofeul cucerit în China.
AICI puteţi vedea unde va juca în următoarea săptămână Monica Niculescu




