
Canadianca Eugenie Bouchard, considerată viitoarea stea a tenisului mondial, a ajuns în turul 3 la Australian Open după o victorie cu 6-2, 7-6 în faţa franţuzoaicei Virginie Razzano.
La finalul partidei, frumoasa jucătoare a avut parte de un tratament ca la fotbal din partea fanilor săi, care i-au cântat, i-au scandat numele şi i-au aruncat şi un ursuleţ de pluş. Vedeţi mai jos imaginile.
Draguta rau fata <3 chiar daca nu sunt un fan Canada,dar trec peste :)) ptr ea!
Ce Canada, dom’le? Canada e tara nimanui…mai bine ziceai fan Franta.
Draguta rau fata <3 chiar daca nu sunt un fan Canada,dar trec peste :)) ptr ea!
Nu parea prea incantata . Iar prosopul ala l-au aruncat mai toti jucatorii (fara sa fie scandati) – inclusiv Halep si Niculescu. 😛
Nu parea prea incantata . Iar prosopul ala l-au aruncat mai toti jucatorii (fara sa fie scandati) – inclusiv Halep si Niculescu. 😛
Janowicz si-a dat tricoul :))) l-a rupt de pe el nebun mai e!
Taran!