
Aflată la Miami, acolo unde pune la punct, pe ciment, pregătirea pentru sezonul de iarbă, daneza Caroline Wozniacki are cu ce să își umple timpul liber.
Ea a dat o tură ieri cu ski-jet-ul, după ce, așa cum vedeți mai jos, s-a antrenat intens în cursul dimineții. Evident, pozele au fost postate de ea pe twitter, probabil ca un mesaj către fostul ei viitor soț, Rory McIlroy. În fine, eu mă bucur că pare a se fi regăsit.

isi ineaca si ea amarul in ocean!