
Rafael Nadal s-a simțit bine la Doha, chiar dacă prestația din proba de simplu a fost foarte slabă.
Campion la dublu pentru a patra oară în carieră la Doha, Rafael Nadal a petrecut seara de duminică alături de câțiva prieteni din Doha. După cum se vede, carnea pentru fripturi a fost pregătită, așa că petrecerea poate începe.