
Monica Niculescu s-a calificat în turul al treilea al turneului de la Miami.
Calificată direct în turul secund al turneului de la Miami, din postura de cap de serie numărul 32, Monica Niculescu a învins-o cu scorul de 6-1, 3-6, 6-0 pe chinezoaica Shuai Peng.
În turul al treilea, Monica va juca împotriva americancei Coco Vandeweghe, care a eliminat-o pe a șasea favorită, Carla Suarez Navarro. Pe Coco o știm din finala de dublu mixt jucată alături de Horia Tecău la Australian Open.
De ce oare nu a fost transmis de Dolce sport?
Şi Begu, yeeeeey!!! Revenire spectaculoasă de la 5-0 în decisiv.
bravo si tot asa
Felicitari!
Felicitari Monica!
Hai Moni…
Hai Moni…
Felicitari si succes in continuare