
Campioană în premieră la Florianopolis, Irina Begu a cucerit pe toată lumea la acest turneu prin prestația ei.
Evident, și mascota turneului a fost impresionată de evoluția jucătoarei noastre, pe care a îmbrățișat-o după terminarea finalei. O imagine dulce, completată de cea de jos, în care Irina s-a fotografiat alături de toți cei care au contribuit la buna desfășurare a turneului brazilian.
AICI o vedeți pe Irina cu trofeul cucerit la Florianopolis.

loading…