Pentru majoritatea jucătorilor și jucătoarelor de tenis din România zilele dinaintea Crăciunului sunt ultimele petrecute acasă.
Alexandra Dulgheru, Monica Niculescu și Jaqueline Cristian au făcut azi un ultim antrenament în țară înaintea plecării spre zările străine. Iar la capătul lui au făcut o ședință foto mai specială, așa cum le stă bine unor fete frumoase și cu simțul umorului ca ele. Spre final, lor li s-au alăturat Horia Tecău – revenit din Miami – și Victor Crivoi.



