Simona Halep a fost întrebată la conferinţa de presă de după victoria cu 6-3, 4-6, 9-7 obţinută în faţa lui Angelique Kerber, despre ce a simţit în momentul în care adversara ei a avut două mingi de meci. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); „Am încercat să lovesc mingea, să nu fiu speriată



