Simona Halep a plecat sâmbătă spre SUA, acolo unde va participa la turneele de la Indian Wells şi Miami. În afara clasicelor declarații că vrea să se bucure de fiecare meci, ea a spus și ce obiectiv are pentru acest an: cucerirea titlului în Fed Cup. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); ”Pe
